Už Vás nebaví každý den řešit, že skladník zase nemůže do práce nebo, že řidič dopravní společnosti dnes nehodlá přijet? Fulfillment by Vás mohl osvobodit!

Pojem fulfillment je kompletní logistické řešení pro eshopy či jiné byznysy, které prodávají fyzické zboží. Zahrnuje vše na co si jen vzpomente, od skladování přes expedici až po příjem vratek. Některé fulfillment firmy jsou dokonce schopny zkompletovat i vaše produkty.Proč fulfillemnt využívat?

Tato služba Vás osvobodí od veškerých starostí s udržováním skladu, pojištěním zboží, řešením problémů se zaměstanci a sezonními výkivy objednávek. Navíc Vám může ušetřit značnou sumu díky zkušenostem a efektivitě. Při využívání fulfillmentu můžete podnikat klidně i z pláže. Nestane se Vám, že Pepa ze skladu bude každou chvíli volat, že vypadl proud, takže nemůže odeslat objednávky nebo, že je mu dnes špatně a do práce nepřijde. Toto už nikdy nemusí být Váš problém!Proč fulfillment nevyužívat?

Na proces nemůžete osobně dohlížet, takže při špatně zvolené firmě můžete mít více starostí než užitku. Pokud máte specifické zboží, nejprve se ujistěte, že firma je schopna s ním správně zacházet a umí ho dobře zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo.Kolik to stojí?

U většiny fulfillemtových firem platíte podle objemu, takže platíte jen za to, co využíváte. Reálně můžete fungovat i za stovky korun měsíčně, pokud máte malý eshop.
Konkretní ceník najdete na Sklagics.cz

Pokud Vás toto řešení logistiky zaujalo neváhejte se podívat na naše fulfillment služby na www.Slagics.cz nebo nás kontaktovat na emailu info@sklagics.cz či tel. 728 408 835.


Sdílejte článek!

Kontaktujte nás

V případě jakýchkoliv dotazů nebo požadavků nás neváhejte kontaktovat na tel: +420 728 408 835 nebo využijte formulář níže či email: info@sklagics.cz

Kontakt

Tel.: +420 728 408 835
email: info@sklagics.cz
Adresa skladu: K Lipám 345, 397 01 Písek
Provozovatel: Tomáš Beneš
Sídlo: Zechovice 15, 38701 Volyně
IČ: 04640551
DIČ: CZ9705311671Staňte se naším Affiliate Partnerem


Podmínky ochrany osobních údajů | Používání cookies